DAA10EM1800PZ-TUB
MFR.Part #
DAA10EM1800PZ-TUB
JLCPCB Part #
C4990221
Description
1.21V@10A 1.8kV 10A 10uA@1.8kV TO-263HV Avalanche Diodes ROHS