IXTQ200N10T
Extended
Manufacturer
Littelfuse/IXYS
MFR.Part #
IXTQ200N10T
JLCPCB Part #
C497173
Package
TO-3P
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100V 152nC@10V 200A 4.5V 5.5mΩ@10V 550W 9.4nF TO-3P MOSFETs ROHS