DSA70C100HB
Extended
Manufacturer
Littelfuse/IXYS
MFR.Part #
DSA70C100HB
JLCPCB Part #
C19458495
Package
TO-247AD
Description
-55℃~+175℃ 1 Pair Common Cathode 100V 35A 550A 680uA@100V 740mV@35A TO-247AD Schottky Diodes ROHS