CLA60MT1200NHR
MFR.Part #
CLA60MT1200NHR
JLCPCB Part #
C3614803
Package
ISO-247
Description
-55℃~+150℃@(Tj) 1.2kV 60mA 60mA 66A ISO-247 Thyristors (SCR)/Modules ROHS