CLA40MT1200NPZ-TUB
Extended
Manufacturer
Littelfuse/IXYS
MFR.Part #
CLA40MT1200NPZ-TUB
JLCPCB Part #
C3613882
Package
TO-263HV
Description
-40℃~+150℃@(Tj) 1.2kV 1.3V 40mA 44A 50mA TO-263HV Thyristors (SCR)/Modules ROHS