IXYT25N250CHV
MFR.Part #
IXYT25N250CHV
JLCPCB Part #
C17218292
Package
TO-268
Description
-55℃~+175℃@(Tj) 147nC 15ns 2.5kV 230ns 34ns 4V@15V,25A 4V@25A,15V 7.3mJ 8.3mJ 937W 95A TO-268 IGBT Transistors / Modules ROHS