CLA30E1200NPZ-TUB
Extended
Manufacturer
Littelfuse/IXYS
MFR.Part #
CLA30E1200NPZ-TUB
JLCPCB Part #
C3614031
Package
TO-263HV
Description
-40℃~+150℃@(Tj) 1 SCR 1.2kV 1.3V 1.3V 30mA 47A 60mA TO-263HV Thyristors (SCR)/Modules ROHS