ZEN056V130A24LS
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
ZEN056V130A24LS
JLCPCB Part #
C428839
Package
SMD
Description
5.45V~5.75V 5.6V SMD Zener Diodes ROHS