AHS120F/33-2
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
AHS120F/33-2
JLCPCB Part #
C5550642
Package
SMD,7.4x5.1mm
Description
-40℃~+125℃ 1.2A 150mΩ 2.3A 20A 2s 33V SMD,7.4x5.1mm Resettable Fuses ROHS