SMDJ30A-HRAT7
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMDJ30A-HRAT7
JLCPCB Part #
C1977723
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 1 2uA 30V 33.3V 3kW@10/1000us 48.4V 62A TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS