20KPA132A-B
MFR.Part #
20KPA132A-B
JLCPCB Part #
C1667764
Description
-55℃~+175℃ 132V 162.14V 20kW@10/1000us 213V 2uA 94.8A@10/1000us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS