WSTM2512QLR036FYR
MFR.Part #
WSTM2512QLR036FYR
JLCPCB Part #
C20350428
Description
2W 36mΩ Current Sense Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS