30KPA240A-HR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
30KPA240A-HR
JLCPCB Part #
C1984592
Description
-55℃~+175℃ 240V 269.8V 30kW@10/1000us 387V 78.3A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS