WSTM1206QLR022FNR
MFR.Part #
WSTM1206QLR022FNR
JLCPCB Part #
C20350389
Package
1206
Description
1W 22mΩ Current Sense Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS