WSTM1206QLR028FNR
MFR.Part #
WSTM1206QLR028FNR
JLCPCB Part #
C20350392
Description
1W 28mΩ Current Sense Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS