WSTC1206QLR015FNR
MFR.Part #
WSTC1206QLR015FNR
JLCPCB Part #
C20350344
Description
15mΩ 1W Current Sense Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS