WPC2512QLR039FYR
MFR.Part #
WPC2512QLR039FYR
JLCPCB Part #
C20350267
Description
39mΩ 3W Current Sense Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS