WPB2512QLR039FYR
MFR.Part #
WPB2512QLR039FYR
JLCPCB Part #
C20350231
Description
2W 39mΩ Current Sense Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS