MINIASMDC110F/16-2
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
MINIASMDC110F/16-2
JLCPCB Part #
C6666338
Package
1812
Description
16V 180mΩ 300ms 60mΩ 800mW 1812 Resettable Fuses ROHS