WPC2512QLR014FYR
MFR.Part #
WPC2512QLR014FYR
JLCPCB Part #
C20350253
Description
14mΩ 3W Current Sense Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS