5.0SMDJ43CA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
5.0SMDJ43CA
JLCPCB Part #
C2649887
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 43V 47.8V 5kW 5uA 69.4V 72.1A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS