V220ZA05PX2855
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V220ZA05PX2855
JLCPCB Part #
C1529481
Package
Plugin
Description
140V 180V 220V 400A 6J 95pF@1MHz 插件 Varistors ROHS