WPB2512QLR024FYR
MFR.Part #
WPB2512QLR024FYR
JLCPCB Part #
C20350224
Description
24mΩ 2W Current Sense Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS