045903.5ER
MFR.Part #
045903.5ER
JLCPCB Part #
C3164442
Package
SMD,7.2x4.3mm
Description
-55℃~+125℃ 125V 125V 3.5A 50A、300A SMD,7.2x4.3mm Disposable fuses ROHS