V660LS80CPX2855
MFR.Part #
V660LS80CPX2855
JLCPCB Part #
C2657688
Package
Plugin
Description
1.08kV 1.82kV 10kA 120pF@1MHz 510J 660V 918V 插件 Varistors ROHS