MOV-07D781KTR
MFR.Part #
MOV-07D781KTR
JLCPCB Part #
C2659395
Package
Plugin
Description
1.29kV 1.2kA 250mW 38J 480V 640V 780V 84pF@1kHz 插件 Varistors ROHS