30KPA71CA-HRA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
30KPA71CA-HRA
JLCPCB Part #
C1984619
Description
-55℃~+175℃ 111.5V 271.7A 30kW@10/1000us 71V 79.3V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS