V480LA10CP
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V480LA10CP
JLCPCB Part #
C413582
Package
Plugin
Description
1.24kV 120pF@1MHz 3.5kA 480V 750V 836V 95J 插件 Varistors ROHS