0451.800MRSN
MFR.Part #
0451.800MRSN
JLCPCB Part #
C3164412
Package
SMD,6.1x2.7mm
Description
-55℃~+125℃ 125V 50A 800mA SMD,6.1x2.7mm Disposable fuses ROHS