SMCJ11CA-HRA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMCJ11CA-HRA
JLCPCB Part #
C3705026
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 11V 12.2V 18.2V 1uA 82.5A Bidirectional TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS