V42MLA1206A
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V42MLA1206A
JLCPCB Part #
C1529252
Package
1206
Description
180A 30V 425pF@1MHz 42V 53V 800mJ 92V 1206 Varistors ROHS