V320LA40CPX1347
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V320LA40CPX1347
JLCPCB Part #
C1529243
Package
Plugin
Description
10kA 320V 345J 510V 7nF@1MHz 850V 插件 Varistors ROHS