V390MA3A
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V390MA3A
JLCPCB Part #
C1527764
Package
SOD-83A
Description
1.2J 100A 12pF@1MHz 234V 322V 390V SOD-83A Varistors ROHS