0209.500MXEP
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
0209.500MXEP
JLCPCB Part #
C3156880
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 100A 350V 500mA Glass Tube Fuse 插件 Disposable fuses ROHS