V330MA2A
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V330MA2A
JLCPCB Part #
C1528739
Package
SOD-83A
Description
100A 14pF@1MHz 188V 1J 257V 330V SOD-83A Varistors ROHS