SLD45-018
MFR.Part #
SLD45-018
JLCPCB Part #
C1984070
Description
-55℃~+175℃ 45V 50V 5kW 70.2A 72.7V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS