V30MLA0805LNHAUTO
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V30MLA0805LNHAUTO
JLCPCB Part #
C2656267
Package
0805
Description
100mJ 25V 30A 30V 41.5V 72V 80pF@1MHz 0805 Varistors ROHS