V30MLA0805NHAUTO
MFR.Part #
V30MLA0805NHAUTO
JLCPCB Part #
C3264603
Package
0805
Description
100pF@1MHz 25V 300mJ 30V 41.5V 80A 0805 Varistors ROHS