V30MLA0603NHAUTO
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V30MLA0603NHAUTO
JLCPCB Part #
C3263832
Package
0603
Description
100mJ 25V 30A 30V 41.5V 45pF@1MHz 74V 0603 Varistors ROHS