V26MLA1206NHAUTO
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V26MLA1206NHAUTO
JLCPCB Part #
C3261701
Package
1206
Description
150A 20V 26V 34V 600mJ 600pF@1MHz 1206 Varistors ROHS