V0603MHS22NH
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V0603MHS22NH
JLCPCB Part #
C179010
Package
0603
Description
15mJ 22pF@1MHz 30V 6.5V 9V 0603 Varistors ROHS