V250LA20CP
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V250LA20CP
JLCPCB Part #
C1528685
Package
Plugin
Description
135J 250V 390V 5nF@1MHz 6.5kA 650V 插件 Varistors ROHS