SMF4L17CA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMF4L17CA
JLCPCB Part #
C3713204
Package
SOD-123F
Description
-55℃~+150℃ 14.5A 17V 18.9V 1uA 27.6V 400W Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS SOD-123F ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS