600R150-RAF
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
600R150-RAF
JLCPCB Part #
C1562249
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 150mA 1W 20Ω 300mA 3A 4s 600V 7Ω 插件 Resettable Fuses ROHS