SMCG26A-HR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMCG26A-HR
JLCPCB Part #
C3712660
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 1uA 26V 28.9V 35.7A 42.1V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS