V20E11PL1B1
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V20E11PL1B1
JLCPCB Part #
C1528926
Package
Plugin
Description
11V 14V 18V 25J 26nF@1MHz 36V 8kA 插件 Varistors ROHS