V20P625AUTO
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V20P625AUTO
JLCPCB Part #
C1529564
Package
Plugin
Description
1.65kV 10kA 1kV 250pF@1MHz 490J 625V 825V 插件 Varistors ROHS