V20E510PL1B7
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V20E510PL1B7
JLCPCB Part #
C1529199
Package
Plugin
Description
1.355kV 10kA 350pF@1MHz 365J 510V 670V 820V 插件 Varistors ROHS