72R050XU
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
72R050XU
JLCPCB Part #
C142894
Package
Plugin,P=5.1mm
Description
-40℃~+85℃ 1.17Ω 1A 40A 4s 500mA 500mΩ 72V 770mW 插件,P=5.1mm Resettable Fuses ROHS