RXEF135-2
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
RXEF135-2
JLCPCB Part #
C2153715
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
1.35A 1.7Ω 120mΩ 2.51W 2.7A 5.08mm 72V 9.6s 插件,P=5.08mm Resettable Fuses ROHS